Panoramic Residences logo
content close arrows

Štýlové ubytovanie vo Vysokých Tatrách - Luxury Chalets

Naša rozprávková horská rezidencia panoraMic Mountain Residence ponúka výnimočné ubytovanie vo Vysokých Tatrách, v Hornom Smokovci. Rezidenciu sme pre vás stavali cez 2 roky. Najviac energie sme venovali dôkladnému prepracovaniu jednotlivých detailov s cieľom zachovať motto "v jednoduchosti je krása".

V každom z našich apartmánov nájdete prírodné materiály s prepracovaným designom. S nami ste v ojedinelom prostredí - z jednej strany obklopení nádhernými výhľadmi do údolia a z druhej strany na mohutné pohorie Vysokých Tatier.

S každým detailom sme sa u nás vyhrali. Každý z apartmánov má svoj príbeh. Po Göranovi Wahlenbergovi sme pomenovali jeden z dvojspálňových apartmánov, pretože tento švédsky botanik pomenoval viac ako 1000 tatranských rastlín. V apartmáne sú odkazy jeho prác. Náš druhý apartmán sme venovali Otakarovi Štáflovi, ktorý bol jeden z najznámejších maliarov, nadovšetko miloval Tatry a ich stvárneniu sa vo svojej práci venoval najčastejšie. Tretí apartmán je venovaný Saint- Exuperymu, autorovi Malého Princa. Príbeh Malého Princa nás tak očaroval, že sme začali zbierať knižky Malého Princa vo všetkých jazykoch. Ilustrácie jednotlivých jazykových verzií sú prenádherné. Určite budete tiež uchvátení modelom lietadla de Exupery. Ten sme nechali vyhotoviť ešte skôr, ako vôbec vznikla naša horská rezidencia. Lietadlo perfektne dokresľuje naše nadšenie pre Malého Princa a jeho ružu.

 

X
Notice: Undefined variable: wr in /www/doc/www.panoramic.sk/www/inc/weather_layout.php on line 4
1.2. 2022
weather icon from yr.no
-4 °C
0.2 mm
1.7 m/s
wind icon from yr.no
2.2. 2022
weather icon from yr.no
-1 °C
5.7 mm
2.7 m/s
wind icon from yr.no
3.2. 2022
weather icon from yr.no
-2 °C
0.1 mm
2 m/s
wind icon from yr.no
4.2. 2022
weather icon from yr.no
0 °C
0.5 mm
2.7 m/s
wind icon from yr.no
more Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Rezervovať
 book now
X


0Rezervujte cez náš web so zľavou 10%

Ubytovanie v luxusnom horskom apartmáne, internet a parkovanie v cene! 

REZERVUJTE TERAZ