Panoramic Residences logo
content close arrows

Celoročná dovolenka v Tatrách

Tatry ponúkajú jedinečnú turistiku v skutočných veľhorách - s množstvom značených chodníkov s rôznymi stupňami náročnosti. Sú vhodné pre každého – pre náročných a vytrvalých turistov, horolezcov a samozrejme rekreačných turistov či lyžiarov, ktorí majú radi aktívny odpočinok.

 

Leto v Tatrách

Leto prináša do Tatier pulzujúci život divokej prírody a nekonečné možnosti turistických a cyklistických trás, ktoré sa tiahnu celým pohorím Vysokých a Nízkych Tatier. Spoznajte neopakovateľnú prírodu, vodopády, horské doliny a ostré štíty národných parkov. Tatry sú najmenšie veľhory sveta v srdci Európy.

Lyžovanie v Tatrách

Vysoké Tatry – špičkový rezort v krásnom vysokohorskom prostredí s celkovou dĺžkou 24 km zjazdoviek , výbornými podmienkami pre zimné športy a vysokohorskú turistiku vo výške nad 2 000 m n. m. Prepravná kapacita 20 lanoviek a vlekov v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec je 21 385 osôb za hodinu. Moderný zasnežovací systém poskytuje garanciu snehu 5 mesiacov v roku.

Tradičné moderné sedačkové lanovky, komfortná 15- miestna gondola, najvyššie položená zjazdovka v Lomnickom sedle (2190 m n. m.), zážitková gastronómia zo zárukou dokonalého oddychu a prvotriednej starostlivosti o zákazníka na Lomnickom štíte vo výške 2634 m n. m. je nezabudnuteľným zážitkom počas celého roku.

Jasná Nízke Tatry – najväčšia lyžiarska aréna na Slovensku so 46 kilometrami zjazdoviek všetkých obtiažností je rajom pre lyžiarov, snowboardistov, freeriderov a rodiny s deťmi. 30 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou 31704 osôb za hodinu s najmodernejším dopravným systémom na svete (lanovky Funitel, Twinliner a 15-miestna gondola) prepájajú severné a južné lyžiarske svahy druhého najvyššieho vrchu Nízkych Tatier – Chopku. 27 km technicky zasnežovaných zjazdoviek, ikonická stavba Rotunda vo výške 2004 m n. m. s výhľadom na Vysoké Tatry, Liptov a Horehronie, komplexné gastronomické služby, zábava počas dňa a noci, bezplatné parkoviská, lyžiarske školy, športové obchody, požičovne lyží udávajú trend v cestovnom ruchu a robia z Nízkych Tatier a Liptova najvyhľadávanejšiu a najnavštevovanejšiu destináciu.

Počas pobytu vám veľmi radi zaistíme skipasy, vstupné do Tatralandie či na lanovku na Lomnický štít alebo Hrebienok.

 

X
Notice: Undefined variable: wr in /www/doc/www.panoramic.sk/www/inc/weather_layout.php on line 4
1.2. 2022
weather icon from yr.no
-4 °C
0.2 mm
1.7 m/s
wind icon from yr.no
2.2. 2022
weather icon from yr.no
-1 °C
5.7 mm
2.7 m/s
wind icon from yr.no
3.2. 2022
weather icon from yr.no
-2 °C
0.1 mm
2 m/s
wind icon from yr.no
4.2. 2022
weather icon from yr.no
0 °C
0.5 mm
2.7 m/s
wind icon from yr.no
more Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Rezervovať
 book now
X


0Rezervujte cez náš web so zľavou 10%

Ubytovanie v luxusnom horskom apartmáne, internet a parkovanie v cene! 

REZERVUJTE TERAZ