Panoramic Residences logo
content close arrows

Objavte apartmány panoraMic vo Vysokých Tatrách | Luxusne ubytovanie Tatry

Rozprávková horská rezidencia panoraMic Mountain Residence ponúka jedinečné ubytovanie vo Vysokých Tatrách. Luxusné horské apartmány spájajú tradičné prírodné materiály s prepracovaným horským designom.

Vstúpte do ojedinelého prostredia a nechajte sa odpútať od všedných starostí. Z jednej strany vás obklopí nádherný výhľad do údolia a z druhej pohľad na mohutné pohorie Vysokých Tatier. Naše apartmány sú dvojpodlažné a poskytnú pohodlný priestor až pre 5 dospelých osôb. Rodiny s deťmi i páry sú u nás vítané. Každý apartmán má viac ako 100 m2, v ktorom sa nachádza priestorná obývačka s originálnou kachľovou pecou, kompletne vybavená kuchyňa vrátane umývačky riadu. K dispozícii je tiež terasa spojená s obývacou izbou. Stačí len otvoriť dvere a ste uprostred nádhernej prírody.

Každý z apartmánov je venovaný jednej osobnosti. Náš najluxusnejší Exupery Apartmán je jedinečný svojím designom. Na druhom podlaží nájdete model lietadla, v ktorom de Exupery lietal a taktiež knihy Malého princa vo viac ako 35 jazykových mutáciách. Druhý apartmán je zasvätený jednému z najznámejších maliarov Tatier medzi dvomi svetovými vojnami - Otakarovi Štáflovi. Tretí apartmán sme venovali Göranovi Wahlenbergovi, známemu švédskemu botanikovi, ktorý pomenoval viac ako 1000 tatranských rastlín. Ich prácu môžete obdivovať vo vnútri apartmánov.

Wellness v Tatrách | Luxusne Ubytovanie na Slovensku | Ubytovanie pre rodiny s deťmi

 

X
Notice: Undefined variable: wr in /www/doc/www.panoramic.sk/www/inc/weather_layout.php on line 4
1.2. 2022
weather icon from yr.no
-4 °C
0.2 mm
1.7 m/s
wind icon from yr.no
2.2. 2022
weather icon from yr.no
-1 °C
5.7 mm
2.7 m/s
wind icon from yr.no
3.2. 2022
weather icon from yr.no
-2 °C
0.1 mm
2 m/s
wind icon from yr.no
4.2. 2022
weather icon from yr.no
0 °C
0.5 mm
2.7 m/s
wind icon from yr.no
more Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Rezervovať
 book now
X


0Rezervujte cez náš web so zľavou 10%

Ubytovanie v luxusnom horskom apartmáne, internet a parkovanie v cene! 

REZERVUJTE TERAZ