Panoramic Residences logo
content close arrows

Aby ste sa u nás cítili ako doma

Príchod Po príchode k nám do panoraMic Mountain Residence si môžete vyložiť svoju batožinu priamo pred apartmánom. Lyžiarske vybavenie vám pomôžeme uložiť do našej „lyžiarne“. To isté platí pre vaše bicykle.
O nás Sme 6 členná rodina a to vrátane 3 detí. Prajeme si, aby ste sa u nás cítili ako doma. Chceme sa s vami zoznámiť, radi vám pomôžeme s výletmi do okolia a tipmi, ako tráviť voľný čas u nás.
Na uvítanie Keď sa po príchode vybalíte a zoznámite sa s našimi apartmánmi hotelového typu, radi vám predstavíme možnosti, na aké výlety sa môžete vypraviť do okolia.
Parkovanie Parkovanie nie je potrebné rezervovať , jeho cena je už zahrnutá v cene ubytovania.
Informácia pre fajčiarov Naše horské apartmány sú striktne nefajčiarske. Fajčiari určite radi využijú priestor v záhrade alebo na terase.
Priátne SPA Fínska sauna, infra sauna, vonkajšia vírivka sú k dispozícii od 17:00 - 21:30 hod za poplatok 45,- EUR na 2 hodiny v zimných mesiacoch (potrebná rezervácia 24 hod pred náštevou
Kachľová pec

Počas svojho pobytu u nás v panoraMicu si môžete svoj pobyt spríjemniť taktiež pri našich kachľových peciach. Prvé zapálenie v kachľových peciach (v zime) máte od nás ako pozornosť. Každé ďalšie zapálenie vrátane koša dreva pre vás veľmi radi zaistíme (€ 10 / zapálenie)

Naplnená chladnička

Pri príchode pre vás pripravíme kompletne naplnenú chladničku: rozmanitá ponuka ovocia a zeleniny, variácia syrov a šunky, vajíčka, maslo, džem, med, jogurty, müsli a čerstvé pečivo. Dajte nám 24 hodín a my vám naplníme chladničku samými dobrotami za € 45. Túto službu si môžeme objednať priamo v rezervácii.

 

 

 

 

 

 

X
Notice: Undefined variable: wr in /www/doc/www.panoramic.sk/www/inc/weather_layout.php on line 4
1.2. 2022
weather icon from yr.no
-4 °C
0.2 mm
1.7 m/s
wind icon from yr.no
2.2. 2022
weather icon from yr.no
-1 °C
5.7 mm
2.7 m/s
wind icon from yr.no
3.2. 2022
weather icon from yr.no
-2 °C
0.1 mm
2 m/s
wind icon from yr.no
4.2. 2022
weather icon from yr.no
0 °C
0.5 mm
2.7 m/s
wind icon from yr.no
more Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Rezervovať
 book now
X


0Rezervujte cez náš web so zľavou 10%

Ubytovanie v luxusnom horskom apartmáne, internet a parkovanie v cene! 

REZERVUJTE TERAZ