Panoramic Residences logo
content close arrows

Aby ste sa u nás cítili ako doma

Príchod Po príchode k nám do panoraMic Mountain Residence si môžete vyložiť svoju batožinu priamo pred apartmánom. Lyžiarske vybavenie vám pomôžeme uložiť do našej „lyžiarne“. To isté platí pre vaše bicykle.
O nás Sme 6 členná rodina a to vrátane 3 detí. Prajeme si, aby ste sa u nás cítili ako doma. Chceme sa s vami zoznámiť, radi vám pomôžeme s výletmi do okolia a tipmi, ako tráviť voľný čas u nás.
Na uvítanie Keď sa po príchode vybalíte a zoznámite sa s našimi apartmánmi hotelového typu, radi vám predstavíme možnosti, na aké výlety sa môžete vypraviť do okolia.
Parkovanie Parkovanie nie je potrebné rezervovať , jeho cena je už zahrnutá v cene ubytovania.
Informácia pre fajčiarov Naše horské apartmány sú striktne nefajčiarske. Fajčiari určite radi využijú priestor v záhrade alebo na terase.
Wellness a sauna

Privátne využitie sauny je v cene ubytovania vždy medzi 17 - 20 hodinou po celý rok. Vonkajšia vírivka je v prevádzke len v zime. Rezerváciu sauny či vírivky vrelo odporúčame. Ak máte záujem o využitie sauny v inom čase, prosím kontaktujte nás. Táto služba je k dispozícii za € 25 / 2 hodiny.

Kachľová pec

Počas svojho pobytu u nás v panoraMicu si môžete svoj pobyt spríjemniť taktiež pri našich kachľových peciach. Prvé zapálenie v kachľových peciach (v zime) máte od nás ako pozornosť. Každé ďalšie zapálenie vrátane koša dreva pre vás veľmi radi zaistíme (€ 10 / zapálenie)

Naplnená chladnička

Pri príchode pre vás pripravíme kompletne naplnenú chladničku: rozmanitá ponuka ovocia a zeleniny, variácia syrov a šunky, vajíčka, maslo, džem, med, jogurty, müsli a čerstvé pečivo. Dajte nám 24 hodín a my vám naplníme chladničku samými dobrotami za € 45. Túto službu si môžeme objednať priamo v rezervácii.

 

 

 

 

 

 

X
Notice: Undefined variable: wr in /www/doc/www.panoramic.sk/www/inc/weather_layout.php on line 4
16.8. 2018
weather icon from yr.no
18 °C
0.1 mm
3.1 m/s
wind icon from yr.no
17.8. 2018
weather icon from yr.no
20 °C
0.6 mm
1.4 m/s
wind icon from yr.no
18.8. 2018
weather icon from yr.no
22 °C
0 mm
0.5 m/s
wind icon from yr.no
19.8. 2018
weather icon from yr.no
20 °C
1.1 mm
2.8 m/s
wind icon from yr.no
more Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Rezervovať
 book now
X


0Týždenné pobyty so zľavou 10 %

Ubytovanie v luxusnom horskom apartmáne, internet a parkovanie v cene!