Panoramic Residences logo
content close arrows

Aktívna dovolenka v Tatrách - národné parky, jaskyne, aquaparky, UNESO

V okruhu do 1 hodiny cesty autom sa nachádza 5 národných parkov, 5 jaskýň, 6 aquaparkov a mnoho kultúrnych pamiatok UNESCO.

K veľkolepým výhľadom vás počas celého roka pohodlne vyvezú tatranské lanovky. Lanovka z Tatranskej Lomnice vás vyvezie na vrchol Lomnického štítu 2634 m n. m., ktorý je druhým najvyšším štítom Tatier. Navštívte Lomnický štít a zažijete to isté, čo Jaroslav Marvan vo filme Anděl na horách. Niet krajšieho miesta, z ktorého sa môžete pozerať na celé Tatry a do širokého slovenského a poľského kraja.

Zo Starého Smokovca sa môžete vyviezť pozemnou lanovkou na Hrebienok a urobiť si kratšiu prechádzku k vodopádom. Štrbské Pleso víta turistov priezračnou horskou vodou a láka k plavbe na lodičkách. Len o kúsok ďalej sa šplhá až k horskej chate pod Soliskom 4-sedačková lanovka

Tatralandia – najväčší slovenský aquapark v srdci Liptova patrí už 10 rokov k ideálnemu miestu pre rodinnú dovolenku a relax po lyžovačke, pretože je od top strediska Jasná Nízke Tatry vzdialený len 15 minút cesty autom. Tatralandia s celoročnými termálnymi bazénmi, tobogánmi, či novou tropickou halou Tropical Paradise vytvára novú éru zábavy pod Tatrami. Tropický svet Tatralandia poskytuje celoročné plusové 30 stupňové teploty, originálnu tropickou flóru, podmorský svet s rybičkami, bohatú ponuku karibských špecialít a pocit ako pri mori vďaka bazénu so slanou morskou vodou. Rozsiahly komplex spolu s celodenným programom, atrakciami ako napr. simulátor voľného pádu v areáli aquaparku, robí z dovolenky na Liptove zážitok, na ktorý sa len tak ľahko nezabúda.

Neopakovateľné zážitky prežijete v Tatrách!

 

X
Notice: Undefined variable: wr in /www/doc/www.panoramic.sk/www/inc/weather_layout.php on line 4
1.2. 2022
weather icon from yr.no
-4 °C
0.2 mm
1.7 m/s
wind icon from yr.no
2.2. 2022
weather icon from yr.no
-1 °C
5.7 mm
2.7 m/s
wind icon from yr.no
3.2. 2022
weather icon from yr.no
-2 °C
0.1 mm
2 m/s
wind icon from yr.no
4.2. 2022
weather icon from yr.no
0 °C
0.5 mm
2.7 m/s
wind icon from yr.no
more Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Rezervovať
 book now
X


0Rezervujte cez náš web so zľavou 10%

Ubytovanie v luxusnom horskom apartmáne, internet a parkovanie v cene! 

REZERVUJTE TERAZ